PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607351}

Komisarz Rex

Il commissario Rex
7,1 591
ocen
7,1 10 1 591
Komisarz Rex
powrót do forum serialu Komisarz Rex

Tak jak w temacie. Oglądałem wszystkie odcinki a w połowie przerwali :(

szancore

Polska ma prawo do pokazania tylko 2 Włoskich serii a rzeczywiście jest ich już 6 czyli ogólnie serial liczy 16 sezonów ale nie wiem czy chodzi ci o to że nie dokończyli 12 sezonu

ghf

2 włoskie serie to i tak dużo, chętnie bym obejrzał, bo oni przerwali ten pierwszy włoski sezon już w połowie może trochę więcej niż w połowie. Najpierw tak zrobili na TV4 i zaczeli puszczać od 1 sezonu a potem na AXN Crime się cieszyłem, że jest a oni też przerwali i puszczają chyba od 7 sezonu jakoś :( pisałem do AXN maile ale nie odp mi

szancore

Na tv 4 za nim puścili od nowa leciały 2 Włoskie serie ja z chęcią obejrzał bym 13 14 i 15 sezon (16 w pazdzierniku) na Polskiej stacji bo na Rai 2 to nie to samo jakoś Rosjanie pokazali te sezony nawet wcześniej niż Włosi . Myślę że po wakacjach tv 4 dojdzie już do Włoskich odcinków jeżeli jesteś zainteresowany 14 i 15 sezonem to jest na yt spoiler: w 2 odc 14 sezonu ginie Lorenzo i przychodzi Davide Rivera

ghf

Ok, dzięki. Ja na TV4 widziałem koło 14 odcinków i potem przestali puszczać, a na AXN Crime tak samo ;) zmówili się przeciwko mnie chyba :P

szancore

jeżeli chodzi ci że pokazali tylko 14 odcinków Włoskich to się mylisz ja byłem na urlopie i pamiętam że tv4 pokazało całe 2 sezony z Fabrim ,a AXN Crime nie posiadam to nie wiem

ghf

o ile wiem tv 4 wyemitowało te 2 Włoskie sezony w całości bo oglądałem ostatni odcinek to o Euro 2008

ocenił(a) serial na 8
ghf

Obejrzałem pierwszą część tego odcinka o Euro. To był chyba odcin ek specialny. Macie moze jakies linki do obejrzenia na necie włoskiej serii ?

ziomal0906

To był odc specialny ,ale wchodził w skład 12 sezonu iten sezon liczy 12 odc

ocenił(a) serial na 7
szancore

Teraz ten serial leci na AXN WHITE,pt.Komisarz Rex 2,ale nie wiadomo nawet który to sezon jest.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Teraz patrze w programie i jest z 2015 r.Więc musi to być ostatni 8 sezon Rexa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones